advertise
  • info ایمیل : shakeri۶۱.agn@gmail.com
  • info آدرس : همدان، آبشینه، جنب مشاوره املاک امیر کبیر

طراحی و اجرای فونداسیون گلخانه

طراحی و اجرای فونداسیون گلخانه خود را به تیم ما بسپارید

طراحی و اجرای فونداسیون گلخانه خود را به تیم ما بسپارید

اجرای فونداسیون گلخانه

یکی از خدماتی که شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار انجام می دهد، اجرای فونداسیون گلخانه است. شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار بر خلاف شرکت های دیگر فعال در زمینه ساخت و توسعه گلخانه که تمامی گلخانه ها را با یک پلان مشخص می سازند. ساخت گلخانه ها را با توجه به شرایط اقلیمی، جوی، توپوگرافی، نوع خاک، میزان بارش باران و برف، سرعت باد و ... گلخانه را طراحی می کنند.
شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار همواره دو مورد را در اولویت کار خود قرار داده است. کیفیت بالا و قیمت مناسب دو موردی است که همواره شرکت ما در اولویت خود قرار داده است تا بتواند رضایت مشتری را جلب کند.

اجرای فونداسیون گلخانه | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

شرکت ساخت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

اجرای فونداسیون گلخانه یک کار تخصصی است و نیاز به تجربه و تخصص دارد تا یک شرکت بتواند گلخانه ای متناسب با کاربرد و شرایط جوی منطقه برای شما بسازد. هدفی که شرکت همیشه بهار همواره آن را در اولویت کار خود قرار داده است این است که بتواند گلخانه ای مناسب که در عین حال که مقاومت خوبی دارد قیمت مناسبی هم داشته باشد، به همین دلیل است که شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار گلخانه ها را با توجه به شرایط جوی، نوع خاک، میزان بارش و ... می سازد همه این کار ها موجب ساخت مناسبترین گلخانه از نظر قیمتی و کیفی برای آن منطقه می شود.

چرا شرکت تجهیزات گلخانه همیشه بهار

مهندسی و طراحی فونداسیون گلخانه

یکی از بخش های مهم ساخت و اجرای گلخانه مهندسی گلخانه می باشد که تاثیر بسزایی در کیفیت و طول عمر سازه گلخانه دارد، اگر مهندسی خوبی برای گلخانه اعمال شده باشد علاوه بر اینکه بر رشد و نمو گیاهان تاثیر زیادی دارد، به کاهش هزینه های کلی گلخانه نیز کمک می کند.
از مواردی که در مهندسی گلخانه باید به آن توجه کرد. نوع خاک آن منطقه می باشد، برای اجرای فونداسیون گلخانه توجه به نوع خاک یکی از اولویت های طراحی می باشد چراکه اگر اجرای فونداسیون متناسب با نوع خاک و سختی خاک نباشد، موجب تخریب و نشست گلخانه به مرور زمان می گردد.
مورد دیگری که باید مورد توجه مهندسین طراحی که در زمینه گلخانه فعالیت دارند باشد این است که نوع فلزی که در ساخت اسکلت گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد باید از چه نوعی باشد. اگر فلزی که در اسکلت گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد. متناسب با شرایط آب و هوایی آن منطقه نباشد به مرور زمان به دلایل مختلفی مانند زنگ زدن، پوسیدگی و ... ممکن است دچار آسیب شوند.

طراحی فونداسیون گلخانه | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

اجرای فونداسیون چوبی | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

تیم شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار از مهندسین مجرب و متخصص در زمینه طراحی و اجرای گلخانه تشکیل شده است، تیم ما همواره سعی داشته است که بهترین کار را با مناسبترین قیمت به مشتریان عزیز تحویل دهد از این رو استفاده و بهره بردن از علم روز و مهندسین مجرب و متخصص در این زمینه همواره یاری بخش ما در این زمینه بوده است. برای اطلاع از قیمت اجرای فونداسیون گلخانه توسط شرکت ما می توانید با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.


اجرای فونداسیون گلخانه

اولین سوالی که برای افراد پیش می آید این است که فونداسیون گلخانه چیست؟
اجرای فونداسیون و به طور کلی کف سازی سازه گلخانه به معنی ساخت زیرساختی است که اسکلت کلی گلخانه روی آن بنا می گردد. موردی که در اجرای فونداسیون گلخانه بسیار حائز اهمیت است این است که فونداسیون گلخانه باید تحمل فشار های وارده از اسکلت گلخانه، وزن بوته و گیاهان و وزن برف و باران حاصل از بارش های فصلی را داشته باشد.
در صورتی که فونداسیون مقاومت لازم را نداشته باشد و این فشار ها را به زمین منتقل نکند، این فشار ها موجب تخریب کلی گلخانه و بروز ضرر های سنگین می گردد. برخی از گلخانه هایی که ساخت بزرگ تری دارند و ساخت لوکس تری دارند، فونداسیون بتن ریزی شده برای اجرای فونداسیون آنها استفاده می گردد.
در گلخانه های کوچک تر از الوار و تخته برای فونداسیون استفاده می کنند که قیمت به مراتب پایین تری دارند ولی مقاومت بالایی ندارند. در اجرای فونداسیون و کف سازی گلخانه در کناره های خارجی فونداسیون از صفحاتی با جنس استایروفوم (پلی‌استیرین) استفاده از این صفحات موجب کاهش انتقال سرما از خاک به داخل گلخانه در فصول سرد سال و کاهش مصرف کلی سوخت می گردد.


انواع فونداسیون گلخانه

۱. فونداسیون دائمی ( بتنی یا سیمانی )
همانطور که بیان شد فونداسیون های بتنی یا سیمانی برای گلخانه های بزرگ معمولا مورد استفاده قرار می گیرند، فونداسیون این گلخانه ها بسیار مقاوم است اما مشکلی که دارد این است که رطوبت را برای گلخانه نگه نمی دارد. همین مورد موجب در هم تنیدگی شاخ و برگ و ریشه گیاهان می شود، همچنینی گلخانه دار برای کشت محصولات آینده خود دچار مشکل می شود. معمولا برای گلخانه هایی که گل های زینتی در آنها کشت می شوند از فونداسیون دائمی ( بتنی یا سیمانی ) استفاده می شود.

۲. فونداسیون چوبی
این نوع فونداسیون موجب حفظ رطوبت برای گیاهان می شود اما مشکلی که دارد این است که تنها برای گلخانه های کوچک قابل استفاده است، این فونداسیون ها به دلیل مقاومت پایینی که دارند نمی توان از تجهیزات زیادی برای گلخانه هایی با این نوع فونداسیون استفاده کرد.

۳. فونداسیون فلزی
برای گلخانه هایی که فونداسیون فلزی دارند برای اجرای فونداسیون با حفر گودال هایی و قرار دادن میله های فلزی در این گودال ها و سپس ریختن خاک فونداسیون مورد نظر اجرا می شود.

انواع فونداسیون گلخانه | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

قیمت فونداسیون گلخانه

عوامل تعیین کننده قمیت فونداسیون گلخانه با توجه به نوع گیاهی که شما میخواهید استفاده کنید، سطح تجهیزات، مقاومت گلخانه، نوع فونداسیون و ... تعیین می گردد. شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار همواره با فراهم کردن بهترین کیفیت در کنار بهترین قیمت همواره رضایت مشتریان را توشه مسیر کاری خود کرده است.

ژ 1-11

گلخانه محل مصنوعی کشت گیاهان می باشد که با ایجاد شرایط ایده آل در گلخانه با ایجاد شرایط آب و هوایی خاص برای گیاهان شرایط رشد مناسب آن را در تمامی فصل ها فراهم می کند.

ژ 1-7

هر یک از گیاهان برای داشتن رشد مطلوب نیاز به شرایط خاصی از نظر شدت نور ، دمای روزانه ، دمای شبانه ، میزان رطوبت نسبی هوا و رطوبت خاک دارند . برای تولید و پرورش تجاری گیاهان با کیفیت بالا و در تمام طول سال باید...

ژ 1-6

گلخانه محل مصنوعی کشت گیاهان می باشد که با ایجاد شرایط ایده آل در گلخانه با ایجاد شرایط آب و هوایی خاص برای گیاهان شرایط رشد مناسب آن را در تمامی فصل ها فراهم می کند.

ژ 1-5

هر یک از گیاهان برای داشتن رشد مطلوب نیاز به شرایط خاصی از نظر شدت نور، دمای روزانه، دمای شبانه، میزان رطوبت نسبی هوا و رطوبت خاک دارند فراهم کردن همه این موارد نیازمند ایجاد فضای گلخانه ای است.

ژ 1-4

از مهم‌ترین دلایل اقتصادی برای کشت گلخانه می‌توان به افزایش تعداد برداشت‌ها در سال، افزایش برداشت محصول نسبت به سطح زیر کشت، تعیین زمان بهره برداری محصول و کاهش تعداد کارگران اشاره کرد.