advertise
  • info ایمیل : shakeri۶۱.agn@gmail.com
  • info آدرس : همدان، آبشینه، جنب مشاوره املاک امیر کبیر

فروش بخاری گلخانه ای

انواع بخاری های گلخانه ای با کیفیت را از ما بخواهید.

انواع بخاری های گلخانه ای با کیفیت را از ما بخواهید.

تولید بخاری های گلخانه ای

شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار TGS تولید کننده و عرضه کننده انواع بخاری های گلخانه ای می باشد. شرکت ما سابقه چنیدن و چند ساله در زمینه فروش بخاری گلخانه ای دارد، شرکت ما انواع بخاری های گلخانه ای را با توجه به نیاز شما و مکان مورد استفاده شما برای فروش قرار داده است. بخاری گلخانه ای که به نام های هیتر،کوره یا گرمکن گلخانه ای نیز شناخته می شوند، برای تنظیم دمای گلخانه ها معمولا مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این وسایل گرمایشی صنعتی محدود به گلخانه ها نمی شود و از آنها در جاهایی همچون; مرغداری، دامداری، سالن های تولید و پرورش قارچ و سالن های باز استفاده می شود. 

تولید بخاری های گلخانه ای | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

شرکت ساخت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

تیم تولیدی شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار به عنوان برترین تولید کننده و عرضه کننده تجهیزات گلخانه ای در سطح کشور امکان ساخت و عرضه انواع بخاری گلخانه ای با توجه به ظرفیت مورد نظر شما را دارد. شما برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین برای خرید بخاری گلخانه ای می توانید می توانید با تماس با بخش فروش ما سفارش خود را ثبت نمایید. هدفی که شرکت همیشه بهار همواره آن را در اولویت کار خود قرار داده است این است که بتواند انواع تجهیزات گرمایشی گلخانه ای مانند بخاری گلخانه ای را با کیفیت بالا در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

چرا بخاری های گلخانه ای شرکت تجهیزات گلخانه همیشه بهار

ویژگی های بخاری گلخانه ای تولید شرکت TGS

۱. تمامی هیتر های تولیدی شرکت TGS قابلیت کار با انواع سوخت های گازوئیلی و گازی را دارند، و از بهترین مشعل های موجود در بازار برای ساخت آنها استفاده شده است، همچنین استفاده از بهترین متریال و کیفیت ساخت بالا موجب شده است که تمامی بخاری های گلخانه ای شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار بسیار مصرف انرژی پایینی داشته باشند و به محیط زیست کمک شایانی بکنند.
۲. تمامی بخاری های تولید شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار از طول عمر بالایی برخوردارند، طول عمر بالای آنها به دلیل استفاده از ورق های گالوانیزه ضد زنگ و ضد ضربه ساخته شده اند که از پوسیدگی بدنه و اجزای داخلی هیتر جلوگیری می کند. ورق های مورد استفاده در ساخت بخاری های گلخانه ای شرکت ما دارای پوشش استاتیک هستند که موجب ضد پوسیدگی شدن آنها می شود.

فروش بخاری های گلخانه ای | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

اجرای فونداسیون چوبی | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

۳. جنس کوره ها و لوله های قرار گرفته درون بخاری های گلخانه ای شرکت ما همگی از جنس استیل نگیر و نسوز است که به خودی خود هم موجب عملکرد و راندمان بالای دستگاه می شود، هم اینکه طول عمر بخاری را افزایش می دهد. در برخی از محصولات از فولاد ضد زنگ نیز استفاده شده است که موجب بالاتر رفتن کیفیت نهایی دستگاه و افزایش طول عمر مفید آن می شود.
۴. همچنین در قطعات داخلی دستگاه از فیوز های کم آمپر، ترموستات و سوپاپ ایمنی استفاده شده است تا علاوه بر ایمنی دستگاه، از آسیب دیدن دستگاه و گیاهان گلخانه جلوگیری شود. تمامی قطعات داخلی بخاری گلخانه ای تولید شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار از بهترین قطعات موجود در بازار می باشد که طول عمر بالای دستگاه را تضمین می کند.


انواع سیستم های گرمایشی گلخانه

سیستم های مختلفی برای گرمایش گلخانه استفاده می شود که با توجه به کاربرد شما و نوع گلخانه و گیاهی که پرورش می دهید متفاوت است. در این بخش به بررسی سیستم های مختلف گرمایش گلخانه می پردازیم.

سیستم گرمایش از کف

برای این سیستم از باید موتورخانه و لوله های کف گلخانه استفاده کرد. از مزایای این سیستم می توان به عدم امکان ورود گاز های سمی به گلخانه و آسیب رسیدن به گلها اشاره کرد، همچنین می توان در این سیستم از لوله هایی در دیواره های گلخانه استفاده کرد که از سرمازدگی گلها جلوگیری نماید. همچنین به دلیل وجود لوله ها در سراسر گلخانه نیازی به فن برای پخش هوای گرم نیست. از معایت سیستم گرمایش از کف گلخانه ها می توان به هزینه بالا، زمان ساخت زیاد و اینکه باید هر روز دمای لوله ها را بررسی کرد اشاره نمود.

دیگ بخار
یکی دیگر از روش های گرمایش و تنظیم دمای گلخانه سیستم دیگ بخار می باشد که دارای لوله کشی پیچیده ای است این سیستم را معمولا برای گلخانه های کوچک استفاده می کنند. طرز کار دیگ بخار به این صورت است که آب درون دیگی از جنس فولاد یا چدن گرم می شود سپس از طریق سیستم های لوله کشی کف و دیواره ها به جریان می افتد، جریان آب گرم موجب گرمایش محیط گلخانه می شود. لوله هایی که در سیستم دیگ بخار مورد استفاده قرار می گیرند معمولا از جنس گالوانیزه یا پلی اتیلن هستند که در کف زمین یا کمی بالاتر از سطح کف قرار میگیرند و عمل گرمایش را انجام می دهند.


بخاری گلخانه ای و سیستم گرمایشی تابشی

گرمایش تابشی
یکی دیگر از سیستم های گرمایش گلخانه سیستم گرمایشی تابشی می باشد که از طریق صفحه های مخصوصی که روی سقف سازه قرار می گیرند عمل گرمایش را انجام می دهند. از مزایای این سیستم می توان به کاهش هزینه های سوخت، کاهش رطوبت اضافی محیط که موجب عدم امکان رشد قارچ ها روی گیاهان می شود و همچنین صفحه های مور استفاده باعث تابش نور طبیعی خورشید به گیاهان می شود که برای رشد آنها بسیار مفید است. از معایب این سیستم می توان به عدم امکان گرمایش تنها قسمتی از گلخانه اشاره کرد، این مورد به این معنی است که شما نمی توانید تنها بخشی از گلخانه را گرم کنید و گرما در تمامی گلخانه بصورت یکنواخت پخش می شود.

بخاری گلخانه ای
بخاری گلخانه ای همانطور که ذکر کردیم از بهترین روش های گرمایش گلخانه به حساب می آید و امروزه رایج تر از بقیه روش های بیان شده است اما دلیل این محبوبیت چیست؟ دلیل آن مزایایی است که بخاری گلخانه ای یا به اصطلاح هیتر های گلخانه ای نسبت به سیستم های گرمایشی دیگر دارند. از مزایای آن می توان به هزینه کمتر نسبت به سایر روش ها، قابلیت تغییر مکان با توجه به نیاز و تنوع در قدرت گرمایی با توجه به هزینه است که برای مثال شما اگر گلخانه ی کوچکی دارید می توانید بخاری هایی با قدرت کمتر تهیه کنید که قیمت بخاری گلخانه ای کوچک بسیار پایین تر از انواع دیگر آن است.

خرید بخاری گلخانه ای | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

خرید بخاری گلخانه ای

شما می توانید انواع بخاری های گلخانه ای را با ظرفیت های مختلف از فروشگاه شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار تهیه نمایید. شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار TGS با ۲۵ سال تجربه در زمینه انواع بخاری گلخانه ای همواره رضایت مشتریان عزیز را در طی این سالها اولویت کار خود قرار داده است. همچنین فاکتور کیفیت در محصولات و خدمات شرکت ما همیشه حائز اهمیت بوده است و سعی کرده ایم کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب برای شما فراهم کنیم. برای سفارش و خرید انواع بخاری گلخانه ای با ما تماس بگیرد.

ژ 1-11

گلخانه محل مصنوعی کشت گیاهان می باشد که با ایجاد شرایط ایده آل در گلخانه با ایجاد شرایط آب و هوایی خاص برای گیاهان شرایط رشد مناسب آن را در تمامی فصل ها فراهم می کند.

ژ 1-7

هر یک از گیاهان برای داشتن رشد مطلوب نیاز به شرایط خاصی از نظر شدت نور ، دمای روزانه ، دمای شبانه ، میزان رطوبت نسبی هوا و رطوبت خاک دارند . برای تولید و پرورش تجاری گیاهان با کیفیت بالا و در تمام طول سال باید...

ژ 1-6

گلخانه محل مصنوعی کشت گیاهان می باشد که با ایجاد شرایط ایده آل در گلخانه با ایجاد شرایط آب و هوایی خاص برای گیاهان شرایط رشد مناسب آن را در تمامی فصل ها فراهم می کند.

ژ 1-5

هر یک از گیاهان برای داشتن رشد مطلوب نیاز به شرایط خاصی از نظر شدت نور، دمای روزانه، دمای شبانه، میزان رطوبت نسبی هوا و رطوبت خاک دارند فراهم کردن همه این موارد نیازمند ایجاد فضای گلخانه ای است.

ژ 1-4

از مهم‌ترین دلایل اقتصادی برای کشت گلخانه می‌توان به افزایش تعداد برداشت‌ها در سال، افزایش برداشت محصول نسبت به سطح زیر کشت، تعیین زمان بهره برداری محصول و کاهش تعداد کارگران اشاره کرد.