advertise
  • info ایمیل : shakeri۶۱.agn@gmail.com
  • info آدرس : همدان، آبشینه، جنب مشاوره املاک امیر کبیر

نصب و اجرای تجهیزات گلخانه

نصب و اجرای تجهیزات گلخانه را به ما بسپارید.

نصب و اجرای تجهیزات گلخانه را به ما بسپارید.

نصب و اجرای تجهیزات گلخانه ای

یکی از خدمات شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه TGS نصب و اجرای تجهیزات گلخانه ای می باشد که می خواهیم در این مقاله به بررسی آن بپردازیم. شرکت ما همواره سعی داشته است در زمینه انجام خدمات گلخانه ای از برترین شرکت های انواع خدمات گلخانه باشد باشد.نصب و اجرای تجهیزات گلخانه ای عملیات بسیار مهمی است که هر گلخانه داری باید با توجه به نکات و اصول آن را انجام دهد تا آن گلخانه شرایط رشد و پرورش مناسبی برای گیاهان مورد نظر داشته باشد، شرکت تجهیزات گلخانه همیشه بهار کلیه خدماتنصب و اجرای تجهیزات گلخانه ای را برای شما با کیفیت بالا و تیمی مجرب انجام می دهد. شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار همواره سعی داشته است با تکیه بر علم روز و تجربیات گذشته بتواند محصولات با کیفیت و با دوامی را به مشتریان عزیز عرضه نماید.

نصب و اجرای تجهیزات گلخانه ای  | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

اجرا و نصب تجهیزات گلخانه ای یک کار تخصصی است و نیاز به تجربه و تخصص دارد تا یک شرکت بتواند تجهیزات گلخانه ای متناسب با کاربرد و شرایط جوی منطقه برای شما نصب کند. هدفی که شرکت همیشه بهار همواره آن را در اولویت کار خود قرار داده است این است که بتواند بهترین خدمات را با قیمتی مناسب و کیفت بالا به مشتریان ارائه دهد ، به همین دلیل است که شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار تجهیزات گلخانه ای را با توجه به شرایط جوی، نوع خاک، میزان بارش و ... انتخاب و اجرا می نماید. همه این کار ها موجب ساخت مناسبترین گلخانه از نظر قیمتی و کیفی برای آن منطقه می شود. یکی از بخش های اصلی شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار تولید لوازم و اتصالات گلخانه و به طور کلی تجهیزات گلخانه ای می باشد که شرکت ما در بالاترین سطح کیفی و مطابق با استاندارد های جهانی محصولات خود را تولید می کند. از تجهیزات گلخانه ای تولیدی شرکت ما می توان به بخاری گلخانه ای و تولید نایلون گلخانه اشاره کرد.

چرا آماده سازی گلخانه خود را به تیم ما بسپارید؟

تجهیزات اصلی ساخت گلخانه

بخاری گلخانه ای

یکی از اصلی ترین تجهیزات مورد استفاده در گلخانه ها، سیستم های گرمایشی یا به اصطلاح بخاری گلخانه ای می باشد. بخاری گلخانه ای که به نام های هیتر،کوره یا گرمکن گلخانه ای نیز شناخته می شوند، برای تنظیم دمای گلخانه ها معمولا مورد استفاده قرار می گیرند. تجهیزات زیادی برای تنظیم دمای گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند، اما در این میان بخاری های گلخانه ای همیشه بیشتر از سایر تجهیزات مورد توجه قرار گرفته اند دلیل آن هم مزایایی است که بخاری گلخانه ای یا به اصطلاح هیتر های گلخانه ای نسبت به سیستم های گرمایشی دیگر دارند. از مزایای آن می توان به هزینه کمتر نسبت به سایر روش ها، قابلیت تغییر مکان با توجه به نیاز و تنوع در قدرت گرمایی با توجه به هزینه است. شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار، بخاری گلخانه ای را متناسب با اندازه گلخانه و بودجه ای که در نظر گرفته اید انتخاب می کند تا بتوان بهترین راندمان گلخانه را دریافت کرد. 

تجهیزات اصلی ساخت گلخانه | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

آماده سازی گلخانه برای فصول مختلف | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

پوشش گلخانه

یکی دیگر از تجهیزات مورد استفاده در گلخانه ها پوشش های گلخانه ای هستند، دلیل استفاده از پوشش های گلخانه ای اول تنظیم دما، ایجاد شرایط مطلوب از نظر نور، دمای شب و روز، میزان رطوبت هوا و رطوبت خاک و جلوگیری از برخورد اشعه مضر UV به گیاهان می باشد. پوشش های گلخانه ای کاور هایی هستند که در جنس های مختلفی برای سطح گلخانه استفاده می شوند. رایج ترین پوشش گلخانه ای، نایلون گلخانه ای نام دارد که امروزه در کشور ما به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. پوشش های گلخانه ای که برای ساخت گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد، نایلون هایی هستند که از مواد پلیمری LDPE ساخته می شوند. شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار TGS همواره با بررسی شرایط، بهترین تجهیزات را برای گلخانه شما در نظر می گیرد.


شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار TGS

تمامی محصولات و خدمات شرکت ما  از جمله بخاری گلخانه، نایلون گلخانه و لوازمو اتصالات گلخانه با کیفیت ترین مواد اولیه و دقت بالای ساخت به مشتریان عزیز عرضه می شود. تولید نایولن گلخانهای به دستگاه های پیشرفته ای دارد تا کیفیت نهایی محصول مطابق با استاندارد های جهانی باشد. انواع دستگاه های خط تولید نایلون گلخانه شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار TGS از برترین و پیشرفته ترین دستگاه های موجود می باشد که در کنار متخخصین مجرب تیم تولیدی شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار توانسته ایم محصولاتی با کیفیت چشمگیر تولید و عرضه نماییم. شاید از خود بپرسید که چرا شرکت همیشه بهار تا این حد بر روی کیفیت محصولات و خدمات خود مانور می دهد. شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار همواره سعی بر آن داشته است تا بهترین خدمات گلخانه را به هموطنان عزیز ارائه دهد، با لطف خدا ما در این مسیر موفق بوده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات و محصولات ما می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.


اتصالات گلخانه ای

یکی دیگر از تجهیزات اصلی ساخت گلخانه اتصالات گلخانه ای می باشد. اتصالات گلخانه شامل شکل های مختلفی از اتصالات رایج و پر مصرف در ساخت انواع گلخانه مانند گلخانه صنعتی و کشاورزی است. شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار انواع اتصالات گلخانه ای از جمله اتصالات سازه گلخانه سبک، اتصالات سازه گلخانه کشاورزی، اتصالات سازه گلخانه صنعتی و انواع اتصالات گلخانه ای سنگین را در اندازه، شکل و با کارایی های متنوعی تولید می کند. اتصالات گلخانه ای کاربرد های متنوعی دارند. کاربرد اصلی و واضح اتصالات گلخانه ای استفاده در ساخت گلخانه می باشد. در اجرای سازه های گلخانه ای نیاز به لوازم و اتصالات مختلفی می باشد، برای مثال در محل قرار گیری نایلون پوشش گلخانه و پنجره ها نیاز به استفاده از اتصالات گلخانه ای است.

پوشش نایلون گلخانه ای | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار
ژ 1-11

گلخانه محل مصنوعی کشت گیاهان می باشد که با ایجاد شرایط ایده آل در گلخانه با ایجاد شرایط آب و هوایی خاص برای گیاهان شرایط رشد مناسب آن را در تمامی فصل ها فراهم می کند.

ژ 1-7

هر یک از گیاهان برای داشتن رشد مطلوب نیاز به شرایط خاصی از نظر شدت نور ، دمای روزانه ، دمای شبانه ، میزان رطوبت نسبی هوا و رطوبت خاک دارند . برای تولید و پرورش تجاری گیاهان با کیفیت بالا و در تمام طول سال باید...

ژ 1-6

گلخانه محل مصنوعی کشت گیاهان می باشد که با ایجاد شرایط ایده آل در گلخانه با ایجاد شرایط آب و هوایی خاص برای گیاهان شرایط رشد مناسب آن را در تمامی فصل ها فراهم می کند.

ژ 1-5

هر یک از گیاهان برای داشتن رشد مطلوب نیاز به شرایط خاصی از نظر شدت نور، دمای روزانه، دمای شبانه، میزان رطوبت نسبی هوا و رطوبت خاک دارند فراهم کردن همه این موارد نیازمند ایجاد فضای گلخانه ای است.

ژ 1-4

از مهم‌ترین دلایل اقتصادی برای کشت گلخانه می‌توان به افزایش تعداد برداشت‌ها در سال، افزایش برداشت محصول نسبت به سطح زیر کشت، تعیین زمان بهره برداری محصول و کاهش تعداد کارگران اشاره کرد.