advertise
  • info ایمیل : shakeri۶۱.agn@gmail.com
  • info آدرس : همدان، آبشینه، جنب مشاوره املاک امیر کبیر

تولید نایلون گلخانه

انواع نایلون گلخانه با کیفیت بالا را از ما بخواهید.

انواع نایلون گلخانه با کیفیت بالا را از ما بخواهید.

تولید نایلون گلخانه

یکی از محصولات شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه TGS بهار نایلون گلخانه می باشد که می خواهیم در این مقاله به بررسی آن بپردازیم. نایلون گلخانه ای یک نوع پوشش گلخانه ای محسوب می شود. پوشش گلخانه یکی از اصلی ترین تجهیزات گلخانه به حساب می آید. نایلون های گلخانه ای در انواع مختلفی با توجه به میزان UV و مواد دیگر موجود هستند، که با توجه به نیاز شما مشتریان عزیز قابل تغییر می باشد. برای خرید نایلون گلخانه با شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار تماس حاصل فرمایید تا سفارش نایلون گلخانه ای شما در کوتاه ترین زمان ممکن ساخته و برای شما ارسال شود. گیاهان برای داشتن رشدی خوب و مناسب نیاز به شرایط خاصی از نظر نور، دمای شب و روز، میزان رطوبت هوا و رطوبت خاک دارند. در گلخانه ها شرایط طبیعی رشد گیاه فراهم نیست و شما باید با استفاده از تجهیزات گلخانه ای شرایط مناسب برای رشد گیاه را فراهم کنید.

تولید نایلون گلخانه  | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

پوشش گلخانه ای

پوشش های گلخانه ای کاور هایی هستند که در جنس های مختلفی برای سطح گلخانه استفاده می شوند. مهمترین ویژگی این پوشش های گلخانه ای که در تمامی انواع آنها باید موجود باشد، توانایی عبور نور از آن می باشد، یکی از فاکتور های ارزش گذاری در مورد پوشش های گلخانه ای میزان عبور نور از آن می باشد، این پوشش ها باید قابلیت رساندن حداکثر مقدار نور به گلخانه را داشته باشند. متاسفانه هیچ کدام از پوشش های گلخانه ای نمی توانند نور طبیعی را که گل نیاز دارد فراهم کنند دلیل آن این است که هیچ ماده ای نیست که نور ر بطور ۱۰۰ درصد عبور دهد دلیل عدم توانایی این است که ابتدا نور با برخورد به هر ماده ای مقداری از آن بازتاب می شود، مقدار زیادی جذب ماده می شود. بین پوشش های گلخانه ای شیشه بهترین گزینه می باشد به این دلیل که حداکثر میزان نور را عبور می دهد. مقام بعدی متعلق به نایلون گلخانه ای می باشد که بعد از شیشه بیشترین میزان نور را از خود عبور می دهد.

چرا آماده سازی گلخانه خود را به تیم ما بسپارید؟

آماده سازی گلخانه برای فصل بهار و زمستان

پوشش های پلاستیکی

پوشش های پلاستیکی یکی از پرکاربرد ترین انواع پوشش های گلخانه ای محسوب می شوند. پوشش های گلخانه ای که برای ساخت گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد، نایلون هایی هستند که از مواد پلیمری LDPE ساخته می شوند ، دو نوع رایج پلاستیک هایی که برای پوشش های گلخانه ای مورد استفاده قرار می گیرند، پلاستیک نرم و پلاستیک سخت هستند که با نام های ترموپلاست و دوروپلاست شناخته می شوند. پوشش های پلاستیکی گلخانه می توانند از نوع پلی اتیلن، پلی ‏استر، پلی کلرید وینیل ‎ (P.V.C) ‎پلی فلوئوریدوینیل ( ‎(P.V.F باشند. 

آماده سازی گلخانه برای فصل بهار | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

آماده سازی گلخانه برای فصول مختلف | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار

مزیت های پوشش پلاستیکی

مزیت اصلی استفاده از پوشش های پلاستیکی عدم نیاز به استفاده از اسکلتهای سنگین و کاهش هزینه گرمایش گلخانه تا ۴۰ درصد نسبت به گلخانه های شیشه ای می باشد. پوشش پلاستیکی برای گلخانه ها امروزه به دلیل مزایایی که دارند یکی از پرطرفدار ترین پوشش های گلخانه ای تبدیل شده اند. اکثر گلخانه هایی که از پوشش های گلخانه ای استفاده می کنند، از نایلون گلخانه پلی اتیلن که با ماده ضد اشعه UV آمیخته شده اند، استفاده می کنند. طول عمر نایلون های گلخانه پلی اتیلن معمولا تا سه سال است. شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار TGS فعال در زمینه تولید انواع تجهیزات گلخانه ای از جمله; فروش بخاری گلخانه ای و تولید انواع لوازم و اتصالات گلخانه ای است.


شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار TGS

تمامی محصولات تولیدی این شرکت از جمله بخاری گلخانه، نایلون گلخانه و لوازمو اتصالات گلخانه با کیفیت ترین مواد اولیه و دقت بالای ساخت به مشتریان عزیز عرضه می شود. تولید نایولن گلخانهای به دستگاه های پیشرفته ای دارد تا کیفیت نهایی محصول مطابق با استاندارد های جهانی باشد. انواع دستگاه های خط تولید نایلون گلخانه شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار TGS از برترین و پیشرفته ترین دستگاه های موجود می باشد که در کنار متخخصین مجرب تیم تولیدی شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار توانسته ایم محصولاتی با کیفیت چشمگیر تولید و عرضه نماییم. شاید از خود بپرسید که چرا شرکت همیشه بهار تا این حد بر روی کیفیت محصولات خود مانور می دهد. شرکت تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار همواره سعی بر آن داشته است تا محصولاتی قابل رقابت با محصولات دیگر کشور ها تولید کند، حال با فراهم شدن شرایطی که ذکر شد امکان تولید محصولات با این کیفیت فراهم گشته است و دیگر نیازی به استفاده از محصولات خارجی نیست.


افزودنی های مهم نایلون گلخانه

در فرایند تولید نایلون های گلخانه ای از افزودنی های زیادی استفاده می شود. هر یک از این افزودنی ها نقش مهمی در ایجاد و رساندن نور به فضای داخلی گلخانه دارند. برخی از مهمترین افزودنی های نایلون گلخانه ای به شرح زیر هستند:

تثبیت کننده UV
تثبیت کننده های UV با ترکیب با آنتی اکسیدان ها موجب جلوگیری از خراب شدن و فاسد شدن نایلون گلخانه می شوند، همچنین این ماده موجب محافظت از نایلون در برابر اشعه UV خورشید می گردد.

افزودنی IR
در مناطق سردسیر وجود این افزودنی در نایلون گلخانه ای بسیار حائز اهمیت است، وجود این افزودنی موجب عدم خروج اشعه مادون قرمز و جلوگیری از کاهش دمای گلخانه می شود. وجود افزودنی IR همچنین موجب مصرف انرژی، کاهش استهلاک تجهیزات برودتی و حرارتی گلخانه، ارتقاء کیفیت محصول و افزایش راندمان تولید می‌شود.

پوشش نایلون گلخانه ای | تجهیزات گلخانه ای همیشه بهار
ژ 1-11

گلخانه محل مصنوعی کشت گیاهان می باشد که با ایجاد شرایط ایده آل در گلخانه با ایجاد شرایط آب و هوایی خاص برای گیاهان شرایط رشد مناسب آن را در تمامی فصل ها فراهم می کند.

ژ 1-7

هر یک از گیاهان برای داشتن رشد مطلوب نیاز به شرایط خاصی از نظر شدت نور ، دمای روزانه ، دمای شبانه ، میزان رطوبت نسبی هوا و رطوبت خاک دارند . برای تولید و پرورش تجاری گیاهان با کیفیت بالا و در تمام طول سال باید...

ژ 1-6

گلخانه محل مصنوعی کشت گیاهان می باشد که با ایجاد شرایط ایده آل در گلخانه با ایجاد شرایط آب و هوایی خاص برای گیاهان شرایط رشد مناسب آن را در تمامی فصل ها فراهم می کند.

ژ 1-5

هر یک از گیاهان برای داشتن رشد مطلوب نیاز به شرایط خاصی از نظر شدت نور، دمای روزانه، دمای شبانه، میزان رطوبت نسبی هوا و رطوبت خاک دارند فراهم کردن همه این موارد نیازمند ایجاد فضای گلخانه ای است.

ژ 1-4

از مهم‌ترین دلایل اقتصادی برای کشت گلخانه می‌توان به افزایش تعداد برداشت‌ها در سال، افزایش برداشت محصول نسبت به سطح زیر کشت، تعیین زمان بهره برداری محصول و کاهش تعداد کارگران اشاره کرد.